Upozornenie

Nových klientov aktuálne nepríjmame. Ďakujeme za pochopenie.

Miroslav Danaj hypnoterapeut

Mgr. Miroslav Danaj, Dip.CBH

Miroslav Danaj je diplomovaný kognitívno-behaviorálny hypnoterapeut, konzultant, mentor a lektor v oblasti psychických a psychosomatických problémov, osobnostného rozvoja, medziľudských vzťahov a riešenia náročných situácií.

Štúdium absolvoval na prestížnej škole The UK College of Hypnosis & Hypnotherapy v Londýne, zameranej na prístup založený na dôkazoch (evidence-based). V roku 2008 získal diplom v oblasti Klinická hypnóza a Kognitívno-behaviorálna hypnoterapia.

Miroslav Danaj je zakladateľ a riaditeľ Centra HYPNOS. Je skúsený terapeut, osobnostne zrelý a pragmatický človek. Vďaka jeho osobitému a komplexnému vnímaniu súvislostí dokáže vyriešiť aj závažné dlhotrvajúce problémy či veľmi zložité životné situácie.

Aktuálne sa venuje príprave rezidenčného terapeutického centra so zameraním na efektívnu pomoc a nadštandardnú starostlivosť v oblasti psychického zdravia, nadmerného stresu a ľahších foriem závislostí. 

Je členom britských organizácie The National Council for Hypnotherapy a registra hypnoterapeutov The Register for Evidence-Based Hypnotherapy & Psychotherapy.

Terapeutické techniky

Miroslav Danaj poskytuje celostnú integratívnu terapiu, v rámci ktorej kombinuje princípy a nástroje nasledovných metód:

• Osobné poradenstvo
• Psychoedukácia a tréning
• Celostná krátkodobá terapia
• Klinická hypnóza / hypnoterapia
• Kognitívno-behaviorálna hypnoterapia
• Racionalno-emocionalno-behavioralna terapia

Cenník služieb (M. Danaj)

Cenník platný od 1.6.2019. Pri večerných termínoch (po 17ej hod) prípatok 25%.

SlužbaCena za 60 minút
Úvodná konzultácia140 € / hodina
Integratívna terapia140 € / hodina
Osobné poradenstvo a mentoring190 € / hodina
Psychológia v podnikaní250 € / hodina