SKÚSENOSTI KLIENTOV

Čo o terapii v Centre HYPNOS hovoria naši klienti

Nenahraditeľná skúsenosť!

Prešla som si zložitým obdobím (či už po zdravotnej stránke, psychickej, či vzťahovej), a naozaj bolo ťažké sa niektorým udalostiam postaviť s chladnou hlavou… Som však životu nesmierne vďačná za to, že som natrafila na Centrum Hypnos. Z jedného posedenia vznikla teraz už 3-ročná „spolupráca“ (s väčšími/menšími prestávkami) medzi mnou a pani Matejovičovou, ktorá mi so svojím priateľským, úprimným a profesionálnym prístupom a ZÁUJMOM pomohla prekonať všetky ťažké chvíle. Žiadna iná metóda, žiaden iný prístup, žiaden iný psychológ alebo terapeut nezanechal takú pozitívnu a trvácnu odozvu v mojej hlave (a duši) ako pán Danaj a pani Matejovič. Je to úžasný

Kristína M. (30)
Terapeut: Ivana Matejovič


 

Objavte znovu seba samého

Takmer dva roky som neúspešne hľadal riešenie mojich zdravotných problémov, ktoré spočívali v často opakujúcich sa nepríjemných telesných prejavoch spôsobených celým radom nevyriešených otázok medzi mojim vedomým a nevedomým ja. Nenašiel som pochopiteľne riešenie u bežných somatických lekárov, ale ani u psychológa, nepomohli ani mnohé „zázračné“ terapie prezentované na internete. Riešenie a uzdravenie som našiel len v sebe samom a k tomu mi odborne, jasne a ľudsky pomohla pani Ivana Matejovič. Rýchlosť a jednoduchosť, s akou sme sa dostali k jadru problému ma skutočne veľmi príjemne prekvapila. Dovoľte mi poďakovať sa Vám zo srdca za pomoc a vysvetlenie mnohých otázok,… Čítať ďalej >„Objavte znovu seba samého“

V.F. (45)
Terapeut: Ivana Matejovič


 

Skutočná terapeutická pomoc

Roky navštevujem psychológov a psychiatrov, každý mi nejakým spôsobom pomohol, posunul ma vpred, čo dokážem vyhodnotiť až teraz s dôkladnou retrospektívou. Ale až vďaka hypnoterapii a racionálnym úsudkom pani Matejovič, som konečne zapochybovala o svojich iracionálnych presvedčeniach, ktoré ma roky brzdili a viedli po chaotickej ceste. Určite Vám vďačím za veľa 

Mirka V.
Terapeut: Ivana Matejovič


 

Život bez dymu

Po 10 rokoch fajčenia stačilo iba zopár sedení a teraz je to už pol roka čo som si nezapálil. Žiadne tablety, náplasti, nervozity a podobné hlúposti. S pomocou terapeutky bolo stať sa opäť nefajčiarom jednoduché, v podstate som si tu premenu ani neuvedomoval.

Dalibor O.
Terapeut: Ivana Matejovič


 

Terapia

Po rokoch zlých skúseností s terapeutmi konečne niekto kto naozaj pomohol. Profesionálny, hlavne individuálny prístup a efektívne riešenie problémov. Odporúčam všetkým !

Ľubica P. (23)
Terapeut: Ivana Matejovič


 

Maximálna spokojnosť

Prvé miesto kde som sa nechodila iba porozprávať s terapeutkou, ale naozaj riešiť môj problém. Veľký záujem o mňa a o vyriešenie problému bez odbočovania, to hodnotím najpozitívnejšie.

Inga N. (34)
Terapeut: Ivana Matejovič


 

Odporúčam naozaj každému

Každé jedno stretnutie ma posúvalo míľovými krokmi dopredu a úplne inam. Dovtedy som ani len nedúfala, že aj ja by som raz vedela byť raz taká sebaistá a asertívna ako ľudia, ktorým som to vždy závidela. S vami má šancu naozaj každý…

Jana F. (35)
Terapeut: Miroslav Danaj


 

Hypnóza je super

Veľmi som sa bála hypnózy, preto som skoro 2 mesiace váhala, či vám mám napísať. Som hrozne šťastná, že som nabrala odvahu, lebo som zistila, že hypnóza je úplne super pocit  Išla by som kedykoľvek znova  Moc ste mi pomohli zbaviť sa toho problému a čo je asi ešte lepšie, ukázali ste mi ako sa môžem mať rada. Už mi to ide nozaj dobre  Ďakujem vám z celého srdca

Katka R. (23)
Terapeut: Ivana Matejovič


 

Super, vrelo odporúčam

Vaše centrum, pán Danaj, by malo byť prvou zastávkou pre všetkých, ktorí sa rozhodli zmeniť svoj život a byť šťastnejší. Moja osobná skúsenosť to len potvrdzuje. Ďakujem a len tak ďalej

Michal W. (32)
Terapeut: Miroslav Danaj


 

Za 10 rokov som vymenil

Za 10 rokov som vymenil 5 psychológov, 3 psychiatrov a už ani neviem koľko liekov. U vás som za pár mesiacov vymenil celý svoj starý život za nový. Konečne som úplne v pohode, spokojný a taký, aký som vždy chcel byť. Pán Danaj, nikdy nezabudnem čo ste pre mňa urobili – ďakujem vám

Tomáš B. (50)
Terapeut: Miroslav Danaj


 

Ďakujem.

Pani Ivanka je úžasná a veľmi šikovná. Touto cestou jej veľmi pekne ďakujem, lebo prispela k tomu, že žijem život ako som stále chcela žiť.

Tatiana M. (50)
Terapeut: Ivana Matejovič


 

Určite odporúčam.

Prevapili ste ma, ako málo stačí, aby som bola zasa šťastná. Vďaka!

Soňa U. (39)
Terapeut: Ivana Matejovič


 

Veľmi príjemné prekvapenie

Na Slovensku som v takúto úroveň pomoci naozaj vôbec nečakala. Predbehli ste všetky moje očakávania. Doteraz som poznala len bežných psychológov, ale ten Váš spôsob pomoci sa s tým vôbec nedá porovnávať, je to niečo úplne iné. Mne ste veľmi pomohli a môžem Vašu pomoc odporučiť každému, kto preferuje racionálne riešenia problémov. Ďakujem Vám

Elena A. (41)
Terapeut: Miroslav Danaj


 

Vrátili ste mi slobodu

Pracovala som roky z domu a situáciám, z ktorých som mala veľký strach, som sa naučila perfektne vyhýbať. Dnes viem, že kedykoľvek budem ja sama chcieť môžem si ísť sama nakúpiť. O týždeň má dcéra promócie, budem tam! Dávam vám 5 hviezdičiek a z celého srdca odporúčam. Skvelá práca terapeutky, pani Ivany Matejovič, úžasný ľudský a profesionálny prístup.

Jana T. (49)
Terapeut: Ivana Matejovič


 

Vyliečený introvert

Nikdy som nevedel dobre hovoriť o pocitoch a podobných veciach. Vážim si najmä Váš prístup, snahu pomôcť a energiu, ktorá z vás ide a ktorá ma strhla a motivovala. Naučil som sa nové veci a viem veľa nového. Teraz si viem poradiť v situáciách, ktoré ma predtým vedeli dostať na kolená.

Pavol K. (32)
Terapeut: Ivana Matejovič,


 

Odporucam

Takuto skusenosť som este nikam nepisal, ale kvoli vam to spravim. Teda kvoli tomu, čo ste spravili vy pre mna. Je to to najmenej ako vam to môžem aspon trochu vratit. URCITE ODPORUCAM! Drzte sa. Je super to co robite a ako. Nakopli ste ma spat do zivota a zbavili strachov. Pan Danaj, velmi Vam dakujem. Ludia, chodte do toho, stoji to za to.

Peter M. (47)
Terapeut: Miroslav Danaj


 

Konečne sa cítim dobre, ODPORÚČAM

Myslela som si, že som stratený prípad a že veci okolo mňa sú neriešiteľné. Našli sme riešenie a hlavne našla som samú seba … skôr moje lepšie ja. Rozumiem veciam okolo mňa, som kľudná a cítim sa strašne dobre.

Patrícia J. (21)
Terapeut: Ivana Matejovič


 

Porazila som fóbiu

Už som ani sama nevychádzala z domu, nevedela som hovoriť pred ľuďmi, robili sa mi tie strašné fľaky na krku, triasli sa mi ruky, potila som sa a bola som ten najnervóznejší človek doma aj v škole. Každý ma tak poznal. Proste katastrofa. Teraz som ako nová, zmaturovala som úúúplne v pohode, to isté aj prijímačky ? Stále používam všetky nástroje, ktoré ste ma naučili a viem, že bez vás by som to nedala. Myslela som si, že tú sociálnu fóbiu budem mať navždy a nikdy sa jej nezbavím, ale podarilo sa ? Ďakujem vám z celého srdca.

Anna-Maria H. (19)
Terapeut: Miroslav Danaj


 

Obrovské ďakujem!

Pani Matejovičová, veľmi ste mi pomohli. Vaša trpezlivosť, pozornosť a láskavý prístup mi dodali odvahu a len vďaka tomu som zmenila navždy to, o čo sme sa spoločne snažili. Nikdy by som sa nevrátila k takému životu, aký som mala predtým.

Erika Š. (27)
Terapeut: Ivana Matejovič


 

DIK MOC!

Bolo to ako ísť k chiropraktikovi, len s hlavou :-). Napravili ste ma, dokonca ste ma naučili ako si môžem pomôcť ja sám a to je super! Díky moc

Samuel S. (29)
Terapeut: Miroslav Danaj


 

Malé sebavedomie

Cítim sa teraz výborne! Mám chuť žiť a život ma baví. Skúšam stále nové veci. A hlavne mám odvahu robiť veci inak. Teším sa na každý ďalší deň. Všetko dobré prajem

Magda T. (41)
Terapeut: Ivana Matejovič


 

Rodinné vzťahy

S mamou náš vzťah nebol nikdy dobrý. Už ako malá som cítila, že je to iné ako ostatné vzťahy matiek a dcér. Keď som sa mala stať mamou ja, povedala som si, že „kedy keď nie teraz“ je čas zastaviť problémy. Bolo dobré, že ešte pred narodením dcérky sme si veci vysvetlili, odpustili si, nastavili nové pravidlá a ja viem, že sa moja malá sa narodí do lepšej rodiny a ja nebudem opakovať chyby mojej mamy.

Klára F. (36)
Terapeut: Ivana Matejovič


 

Skvelý prístup

Skvelý prístup – presne to čo som potreboval. Nikdy by som neveril tomu, že môj problém sa dá vyriešiť. Je to tak, niekedy cez stromy nevidíme les.

Roman G. (45)
Terapeut: Miroslav Danaj


 

Pískanie v ušiach

Tinnitus mi ničil život dlhé štyri roky. Kto to nezažil, ťažko pochopí ako vie obyčajné pískanie v uchu človeka znervóznieť. Hypnóza u vás bolo po dlhom hľadaní to jediné čo mi naozaj uľavilo, inak by som sa už asi fakt zbláznila.

Katka L. (35)
Terapeut: Miroslav Danaj


 

Verejný prejav

Milujem svoju prácu, ale meetingy boli pre mňa nočná mora. Vďaka Vašej pomoci sa dnes teším na každý ďalší meeting a šancu povedať niečo pred kolagami alebo pred šéfkou. Stále prekračujem svoje zóny komfortu, posúvam svoje osobné hranice a viem, že s tým nikdy neprestanem lebo ma to veľmi baví. Je to zábava, keď vidím ako prekvapení sú ľudia, čo ma dlhšie nevideli. Ešte raz vďaka za pomoc.

Maja R. (38)
Terapeut: Miroslav Danaj


 

Fóbia z cestovania

Potreboval som sa zbaviť fóbie z cestovania. Už po prvom stretnutí som cítil zmeny a teraz si na to skoro ani nespomeniem. Dík za pomoc.

Tóno N. (24)
Terapeut: Miroslav Danaj


 

Spím ako bábo

Zaspávam skôr ako manželka a vstávam až na budík. Žiadne počítanie ovečiek a vstávanie o štvrtej ráno. Pre niekoho možno obyčajná vec, ale pre mňa zázrak po 6 rokoch trápenia. Pomohli ste mi viac ako si viete predstaviť.

Erik B. (51)
Terapeut: Miroslav Danaj


 

Strach z lietania

Posielam krásny pozdrav zo slnečnej Cuby! Dala som to! Naši čakali na letisku a neverili, že naozaj odlietam. Môj prvý let!!! Odletela som v pohode, aj let dala v pohode, mali ste pravdu. Dali ste mi slobodu, teraz môžem ísť kam len chcem, veľká vďaka!

Martina N. (28)
Terapeut: Miroslav Danaj


 

Ďakujem vám

Ďakujem Vám. Neviem čo viac povedať a ani ako poďakovať. Ako sa dá viac poďakovať za úplnú zmenu života a vlastne aj za jeho záchranu! Jedno veľké ĎAKUJEM, za mňa a celú moju rodinu.

Andrej P. (44)
Terapeut: Miroslav Danaj

Dohodnite si úvodnú konzultáciu

Dohodnite si s našim terapeutom termín vášho prvého stretnutia.